Uyku izleme uygulaması Uyku Döngüsü, kullanıcıların horlamalarının oldukça gürültülü rahatsızlıklarının uyku etkilerini izlemelerine yardımcı olmak için Android uygulamasına yeni bir özellik getiriyor.

Uyku Döngüsü, uyku kaliteniz hakkında bilgi edinmenize yardımcı olan harika bir küçük uygulamadır ve uyanıklıktan daha tazelendiğini hissetme olasılığınızın daha yüksek olduğu bir zamanda sizi uyandırmaya yardımcı olur. Bağlı bir yastık sensörü ile benzer bir şey yapan çok sayıda akıllı ev uydusu var, ancak Uyku Döngüsü, verilerinizi toplamak için telefonunuzun sensörlerini kullanmayı tercih ediyor, ki bu da benzer şekilde sağlamdır.

Horlama verileri uygulamanın gösterge panosuna ne kadar entegre olacak?

Temelde, uygulama, yatağınıza yerleştirilen telefondan gelen ivme verisi verileri ile ses ölçümlerini eşleştiriyor ve horlama hareketinin ne kadar sıkı bir şekilde bağlandığını belirliyor ve “uyku skoru” metriğinin belirlenmesine yardımcı olmak için yuvarlanıyor.

Horlama olup olmadığınızı bilmiyorsanız, uygulama özelliği etkinliğe sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Kaç dakika boyunca horladığınızı görebilir ve dinleyebilirsiniz.

Yeni özellik, uygulamanın Android sürümü için şimdi mevcut.

Güncelleme: Bu özellik daha önce iOS için mevcuttu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here