Snapchat, lise fenomeninden çok bir okul favorisidir. Snapchat’ın ABD’deki kullanıcılarının yalnızca yüzde 20’si 18 yaşın altında, 2016’nın yüzde 22’si ise, ilk uygulayıcıların bir kısmı şu an koleje gidiyor. Yaşlı kullanıcılara hitap etmek, kafa karıştırıcı yetişkinleri durdurmak için navigasyon düğmelerinin daha iyi işlenmesini sağlayan, aksi takdirde feci bir şekilde yeniden tasarlanması için büyük bir güdüdü.

Şimdi Snapchat, 2014 seçimlerinde sadece% 17,1'lik düşük seçmen katılımı gördüğü 18 ila 24 yaşındakilerin çekirdeklerine oy verme sorumluluğunu tamamen benimsiyor. Bugün Voter Registration Day'in bir parçası olarak, hem İngilizce hem de İspanyolca dillerinde uygulamasına kayıt yaptırmak için kar amacı gütmeyen TurboVote ile ortaklık kuruyor.

Bugün, tüm 18+ ABD kullanıcısı Snapchat uygulamasının profil bölümünde kayıt olmak için bir TurboVote bağlantısı görecek. Bu nokta kamera ve mesajlar / Hikayeler sekmelerine göre biraz gömülüdür, bu yüzden Team Snapchat onlara oylamadan daha uzun süren oylamadan daha uzun süren “dolabınızı açmak” gibi ortak etkinliklere dikkat çeken bir video mesajı gönderir. kaydedin.

Bu arada, Washington Post, NowThis, Mic, Vice, Refinery29, Mitu, Cheddar ve Good Luck America dahil olmak üzere yayıncılar, ilgili seçim kapsamı içinde kayıt olmak kaydırak seçeneklerini koyacaktır. Snapchat’ın küratörlerden oluşan bir haber ekibi, seçim konuları ve oylama hakkında Hikayelerimizi derleyecek ve geçen yıl olduğu gibi, Snapchat da “Oy Verdiğim Oyuldum” filtresi dahil temalı yaratıcı araçlar sunacak. Hepsi Snapchat’ın uygulamasında tamamlanabilen kaydırarak kayıt seçeneği sunuyor.

ABD ve Kanada'da 100 milyon aylık ve 80 milyon günlük kullanıcı ile Snap, en genç seçmenleri sandık başına alma potansiyeline sahip. Bir Harvard Üniversitesi Siyaset Gençlik Anketi, iyimser bir yaklaşımdır ve 30 yaşın altındaki Amerikalıların% 37'sinin 2014'te “kesinlikle oy kullanacağını” söyleyenlerin% 23'üne denk geldiğini ortaya koymuştur. Bu demografik ABD'nin belirleyici bir özelliği olarak “yolsuzluğu” görmektedir. Hükümet ve siyasi kuruluşu daha fazla bozmaya çalışabilir.

TurboVote, Facebook ve Instagram aracılığıyla kayıt kayıtlarına izin verdiğinden, bu sektör çapında girişimin bir defacto ortağı haline geldi. Bu rakipler uygulamalarının üst kısmında daha büyük bir ihbarda bulunurken, daha çok seçmen kaydı vesikalıklarını teşvik etmek için çoğunlukla reklam yayınlıyorlar. Snapchat, inisiyatifini ürün genelinde organik olarak entegre ediyor.

Seçimlerdeki yabancı müdahaleye karşı savunmaya çalışan bir yıl süren teknoloji şirketlerinden sonra, seçmen kayıt sürücülerine dahil olma konusunda rahat görünüyorlar. Buradaki soru, genç vatandaşlar arasında orantısız bir şekilde oylamayı seçerek seçimleri nasıl çarptıracağı konusundaki gelecekteki kongre oturumlarında söz konusu olacak. Demokrasiyle daha fazla insanın yüz yüze gelmesi açıkça olumlu görünüyor, ancak davul çalmak isteyen politikacılar, sosyal ağlardan bir çırpma çocuğu yaptılar.

[embedded content]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here