HQ Trivia, yeni ve büyük bir ödülle indirme işlemlerinde hafif bir düşüşün ardından daha fazla oyuncu çekmeyi hedefliyor. Şirket bugün, 100.000 $ 'lık en büyük tek kazanan ödülüne sahip olan özel Emmy temalı bir oyunun sponsorluğunu yapmak için sponsorluğu hedeflediğini açıkladı. Oyun 17 Eylül Pazartesi günü saat 17.00'de yayınlanacak, ancak normalden farklı bir şekilde oynanacak.

Genellikle, HQ Trivia oyuncuları, genellikle bir fincan kahve için fazlasıyla fazla bir tutar olmayan bir nakit ödül kazanmak ya da kazanmak için yarışırlar. Ama bu kez, HQ Trivia, “tek kazanan her şey” biçiminde çalışacaktır, yani sadece bir kişi kazanımları oyundan kazanacaktır.

Cevaplamak için 10 saniye normal 12-soru turu yerine, oyun sadece bir kazanan kalmaya devam eder. Oyuncular hala ekstra yaşamlarını kullanabilirler, ancak sadece 15 numaralı soruya kadar. Bundan sonra işe yaramazlar.

Oyunun içeriği, gösteriler, oyuncular, Emmy telgrafı ve diğer tarihsel gerçekler hakkında sorular içeren Emmy Ödülleri temalı olacak.

Hedef, bu kazanan-tüm kilometre taşı oyunu için sponsor olarak yükseliyor. Oyunun kendisi de markalı olacak, ancak reklam öğesinin tam doğası, hedef perakendeci için bir ilk olana kadar devam eden bir şeydir.

HQ Trivia, geçmişte Warner Bros, Nike, MillerCoors, National Geographic, Chase, Viacom ve NBCUniversal'ın da aralarında bulunduğu bir dizi büyük marka ile çalıştı.

Milestone oyununun haberi, HQ Trivia’nın indirme işlemlerinin biraz aşağı doğru seyrettiği bir zamanda geliyor. TechCrunch’un Josh Constine’i uygulamanın Apple TV’nin lansmanı için geçen ay açıkladığı gibi, HQ Trivia’nın iOS sürümü No. 10’a yapılan 1 numaralı ABD trivia oyunundan ve No. 196’ya yapılan 44 numaralı oyundan düşmüştü.

Bugün, 135 numaralı oyun ve No. 467 Genel uygulaması.

Sensor Tower’dan elde edilen verilere göre, uygulamanın bu yıl içinde (11 milyon) çoğunlukta olduğu platformlarda 12,8 milyon indirme yapıldı.

HQ Trivia, uygulamanın "mobil günlük en büyük canlı kitleye" sahip olmaya devam ettiğini iddia ediyor.

Şirket, oyunların “hit iş” olduğunu ve “sonsuza kadar katlanarak büyümediğini” yanıtladı. HQ Trivia ana şirketi Intermedia Labs'ın CEO'su Rus Yusupov, HQ'nun yeni oyun formatları üzerinde çalıştığını da belirtti. sonuç

HQ Trivia, mobil oyuncuların çekilmez doğasına rağmen, Fox'un FN Genius, ProveIt, FameGame, Gravy, MajorityRules, Cash Show ve daha birçokları dahil olmak üzere bir dizi klon ve diğer canlı oyunları ortaya çıkardı. Facebook bile trendi yakaladı, etkileşimli videoyu desteklemek için kendi oyun platformlarını başlattı.

Ancak, canlı oyun oynama, mobil oyuncular için kalıcı bir ilgi veya tavada sadece bir flaşsa görülecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here