Berlin'i en iyi uluslararası teknoloji topluluklarından birine ev sahipliği yapmayı ne kadar seviyoruz? 29-30 Kasım'da gerçekleşen Berlin 2018'i en çok bozan o kadar ki, üçüncü sınıf teknoloji konferansımızı bu sinirli ve heyecan verici Avrupa kentinde ağırlıyoruz.

TechCrunch'ta buradaki başarılarımıza güvenmiyoruz ve bu yılki etkinliğe, daha fazla para tasarrufu sağlayan değişikliklerin yanı sıra, iyileştirilmiş erişim ile ilgili bir an için biraz zaman ayırmak istiyoruz. İki ay içinde seni görmeyi bekleyemeyiz, bu yüzden biletlerinizi şimdi satın alın.

İlk olarak, katılımı daha uygun hale getirmeye yardımcı olacak yeni bir katmanlı fiyatlandırma yapısı sunduk. Geçen yılki fiyatlandırmaya göre yüzde 40'a varan oranda daha düşük. Bu yapı ayrıca, Disrupt’ın farklı katılımcılarının çıkarlarına da yardımcı olmaktadır.

  • Yenilikçi Geçiş: 845 € + KDV (tüm Yıkma aşamalarına ve Başlangıç ​​Alley sergi salonuna erişim içerir).
  • Kurucu Geçiş: 595 € (CrunchMatch'e ek olarak tüm Disrupt aşamalarına ve Başlangıç ​​Alleyine erişim içerir).
  • Yatırımcı Girişi: 995 TL + KDV (CrunchMatch, Investor lounge, Investor etkinlikleri, tüm Disrupt aşamaları ve Startup Alley expo salonlarına erişim dahildir).
  • İçeriden Geçiş: Fiyatlandırma için insider@techcrunch.com ile iletişime geçin (Startup Battlefield yarışmacılarına ilk bakış, Speaker Green Room erişimi, özel TechCrunch Konuşmacıları ve Editörler Yemeği davetiyesi dahil).
  • Startup Alleyer Katılımcı Paketi: 895 TL + KDV (bir günlük Startup Alley sergi tablosuna, CrunchMatch'e, tüm Disrupt aşamalarına, Başlangıç ​​Alley expo salonuna ve üç Founder Passes'e erişim içerir. 25 Ekim)

Her bir bilet sahibi, üç TechCrunch aşamasının tümünde olağanüstü programlama avantajından yararlanıyor.

Ana Sahneyi bozdu: Teknolojinin lider armatürleri, güreşçiler, yatırımcılar ve yenilikçilerin inanılmaz bir dizisi ile röportajlar dinleyin. En yeni teknolojileri ve yeni ortaya çıkan eğilimleri tartışacaklar, öğrendiklerini üzerinde tutun ve başarılı olmak için neler yapmaları gerektiğine dair görüşlerini paylaşacaklar.

Soru-Cevap Kademesi: Katılımcılar, Ana Sahne Alanı'nda ortaya çıkan konularda daha derine inme fırsatını sevdiklerini söylediler. Sizi duyduk ve bu yüzden Q & A Sahnesi doğdu. Ana Sahne hoparlörü ile karışabilir, daha fazla soru sorabilir ve tartışmaları genişletebilirsiniz.

Startup Showcase Stage: TechCrunch editörlerimiz, sahnede onlarla röportaj yaparak çeşitli sınırlara zorlayan girişimleri öne çıkaracaklar. Disrupt Berlin'deki en yenilikçi girişimlerden bazılarını öğrenmek için bu heyecan verici yolu kaçırmayın.

Şimdi, tüm bu başlangıç ​​eylemleriyle, güç kazanmak için ciddi yakıtlara ihtiyacınız olacak. Endişelenme, seni ele geçirdik. Her gün çeşitli yerel yiyecek kamyonları içeren yemek kamyonumuza göz atın. Das ist gut!

Berlin'i yıkmak 2018, her katılımcı için çeşitli uygun fiyatlarla bir şeyler sunuyor. Heyecan ve fırsatı kaçırmayın – 29-30 Kasım tarihleri ​​arasında Berlin'de bize katılın. Biletlerinizi bugün alın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here