Herkesin en sevdiği sonsuz, sakin snowboard oyunu, mobil cihazlardan Mac App Store'a geçiş yaptı. Alto'nun Adventure for Mac'i, 9.99 $ 'lık bir süre için piyasaya sürüldü. 2015'te iOS'u vurduğundan beri kalpler ve övgüler kazandıran yan kaydırma snowscape oyununun bir masaüstü bağlantı noktası.

Bu yılın başlarında, Alto'nun Macera'sının arkasındaki ekip, çekiciliğini korurken ilk oyunun kum ve güneş için karlı arazisini ele geçiren ikinci bir oyun olan Alto's Odyssey'i tanıttı. Alto'nun Odyssey'iyle biraz zaman geçirdiyseniz, klasiğin Mac sürümü geri dönmek için iyi bir neden.

Oyunun sakin ortamı ve müziğin keyfini çıkarması, büyüleyici köyleri, dramatik yamaçları ve pek çok şeyle noktalanmış sonsuz bir yöntemle oluşturulmuş karlı bir dünyada, atkılarınızı uzatmak için onlarca saati batırmış olsanız bile, Alto'nun Serüveni'ni kolayca yeniden hesaplanabilir hale getiriyor. üzerinden gezmek için

Henüz Alto’nun Macera'sına daldıysanız ve gerçekten bunu yapmanızı öneririz, Mac sürümü muhtemelen iyi bir başlangıç ​​yeridir. Diğer herkes için, oyundaki gelişmeler iCloud aracılığıyla cihazlar arasında senkronize oluyor. Bu nedenle, bugüne kadarki en düşünceli, keyifli mobil oyun deneyimlerinden birine biraz daha fazla itmek iyi bir bahane.

Ve Mac App Store'da takılırken, Mojave'yi güncellemeyi unutmayın – Apple’ın en yeni masaüstü işletim sistemi şu anda hazır.

[embedded content]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here