A9TR Haber Ağı Gizlilik Politikası

Bu gizlilik beyanı, topladığımız bilgi türlerini, nasıl kullandığımızı ve nasıl değiştirileceğini veya düzeltileceğini açıklar. Aşağıda belirtilen politikalar, A9TR’in sahibi olduğu ve işlettiği çevrimiçi medya mülkleri ve elektronik haber bültenlerine (“Hizmet” olarak anılacaktır) uygulanabilir.

Gizlilik Misyonu
A9TR, gizlilik bilincine sahip bir kuruluştur ve gizliliğinize güçlü bir şekilde bağlıyız. Kullanıcılarımız hakkında belirli türde bilgileri topladığımızdan, koleksiyonun etrafındaki şartları ve koşulları anlamanıza ve bu bilgileri kullanmanıza yardımcı olabiliriz.

Veri koleksiyonu
A9TR, kayıt sırasında kullanıcıların kişisel bilgilerini ve oylama ve kamuoyu anketleri, öneriler, anketler, oylama ve kamuoyu anketleri için anketler toplar. A9TR, bu bilgileri editoryal ve geri bildirim amaçları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere dahili hedefleri için kullanır. Bazı servislere erişebilir ve görüntüleyebilirsiniz, ancak diğer alanlar erişim için kayıt gerektirebilir.

A9TR, diğer kaynaklardan elde edilen bilgiler gibi kişisel olmayan bilgileri veya bireysel müşterileri tanımlamamış toplu bilgiler toplayabilir. Ayrıca, ziyaretçilerin IP adreslerini, tarayıcı türü ve işletim sistemi gibi bilgilerin yanı sıra hizmete de alabiliriz.

Bilgilerinizin Kullanımı
Kayıt veya içerik sırasında sunulan bilgiler, A9TR tarafından pazarlama ve tanıtım amacıyla kullanılabilir. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağımız hakkında bilgi toplayabilir ve kullanabiliriz. Bu bilgi benzersiz bir kimlik numarasıdır ve size kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunmak amacıyla kullanılır. Gelecekteki araştırma alanlarını anlamamıza ve gelecekteki özellikleri ve işlevleri tanımlamamıza yardımcı olmak için bu verilerin toplanmış formları da kullanılabilir. Bu veriler ayrıca uygun ürün tekliflerini ve abonelik planlarını tanımlamak için de kullanılabilir.

Hizmet ve ortakları da bilgilerinizi kullanabilir:

Bir soruşturmaya veya bilgi talebine cevap vermek için;
Hizmetle bağlantı kurduğunuz için teşekkür ederiz;
Hizmete ve ürün ve hizmetlerine hoş geldiniz;
Yeni ürün sunumlarını ve hizmetlerimizin özelliklerini açıklamak;
Özel promosyonlardan haberdar olmak için;
Hizmet aracılığıyla sağladığınız içeriği atfetmek için;
Müşteri hizmetleriyle ilgili konularda sizinle iletişim kurmak için;
Bilgiyi verdiğiniz amaçlar için; ve
Bu Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartlarımız dahil olmak üzere Hizmeti kullanımınızı düzenleyen yasal şartları uygulamak için.

kayıt
Bazı hizmetleri kullanabilmek için bir kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında, kendinizi ve temsil ettiğiniz şirketi temsil etmek için ihtiyacınız olan bilgileri sağlayabilirsiniz. A9TR, bu bilgileri kimliğinizi, konumunuzu veya belirli bir şirket veya şirketle ilişkinizi teyit etme aracı olarak kullanabilir. Hizmeti kullanarak, yalnızca açıklamak ve doğru olduğunu bildiğiniz bilgileri açıklamayı kabul edersiniz. Etkileşimli oturumlar sırasında, belirli ürün veya hizmetlerle ilgili görüşlerinizi ve tercihlerinizi de toplayabiliriz. Size kaliteli hizmetlerin yanı sıra hizmetlerimizi sunabildiğimizi bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Lütfen aşağıdaki Bilgi Paylaşımı ve Açıklama bölümüne bakın.

Bilgi Paylaşımı ve Kullanımı
A9TR, belirli toplu demografik bilgileri, hizmetlerimiz ve yanıtlarımızla ilgili olarak sponsorlarımızla paylaşabilir. Verdiğimiz toplanmış bilgiler, kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler içermiyor.

A9TR, çalışanlara ve Hizmeti sağlama konusunda bize yardımcı olan diğer kişilere yetkili erişim sağlayabilir. Ayrıca, A9TR, kişisel bilgileri A9TR tarafından onaylanmış şirketlerle paylaşabilir. Paylaşımınızı e-postayla devre dışı bırakabilir veya çevrimiçi olarak kayıt bilgilerinizi değiştirebilirsin.

Ortaklarımızın web sitesine erişiminiz varsa, sağladığınız bilgiler bize sağlanmaktadır. İş ortağının bu bilgileri kullanması, iş ortağının gizlilik politikasına tabidir.